Pokusná strana

Chorvatsko apartmány

Ubytování v Chorvatsku na pobřeží Jaderského moře může mít několik podob. Tou nejoblíbenější variantou ubytování jsou apartmány Chorvatsko.

Chorvatsko – apartmány jako letní byty

Apartmány Chorvatsko jsou kompletně zařízené letní byty. Apartmány v Chorvatsku jsou obvykle tvořeny velmi dobře vybavenou kuchyní, 1 až 3 ložnicemi a sociálním zařízením s WC. Z elektrospotřebičů bývá minimální výbavou kuchyní lednička, běžně se však můžete setkat už s mrazákem, troubou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí aj.

Standardem bývá většinou balkón nebo terasa se zahradním nábytkem (stůl a židle). Většina apartmánů v Chorvatsku je dnes již také vybavená klimatizací. Samozřejmostí vybavení apartmánů je povlečení, polštáře a pokrývky. Někteří majitelé poskytují hostům v apartmánech také ručníky, utěrky, jar na nádobí, tekuté mýdlo a toaletní papír.

Přednosti apartmánů v Chorvatsku

Apartmány v Chorvatsku totiž nabízejí klientům dostatek prostoru k tomu, aby přizpůsobili svoji dovolenou a čas svým potřebám a nemuseli se podřizovat jakémukoli harmonogramu, jako je tomu v hotelích (stanovený čas na snídaně, obědy a večeře). Při bydlení v apartmánu máte možnost si organizovat svůj čas podle svého. Naprostá většina apartmánů v Chorvatsku, které jsme pro Vás vybrali do naší nabídky, je nových nebo nově rekonstruovaných. U starších apartmánů bývá výhodou jejich poloha – unikátní místo, kde by se dnes již stavět nesmělo, či bezprostřední blízkost krásné pláže.

Jak si vybírat apartmány v Chorvatsku

Určitě chcete bydlet v pěkném novém nebo rekonstruovaném apartmánu. Výhodou je široká terasa nebo balkón s pěkným výhledem na moře. Pokud jedete na dovolenou o prázdninách, možná budete chtít apartmán s klimatizací.

Do Chorvatska bez rezervace?

Chorvatsku je apartmánů značné množství a můžete se s nimi setkat na každém kroku, ale přesto je v období hlavní sezóny vhodné zajistit si ubytování s dostatečným předstihem. Když přijedete do Chorvatska bez předchozí rezervace, budete nejdříve hledat místo, které se Vám líbí, potom zjišťovat kde je nějaký apartmán volný, pro kolik osob a na jak dlouho je tento apartmán volný. Takové hledání Vám může zabrat opravdu hodně času, až se nakonec spokojíte s apartmánem, který byste si původně určitě nevybrali.

Vyberte si apartmán v Chorvatsku na internetu podle fotek

Doma si na monitoru počítače v klidu vyberete podle fotek interiéru a okolí apartmán v Chorvatsku podle svých představ. Apartmány je možné vybírat podle skutečných fotografií interiérů přímo na internetových stránkách cestovní kanceláře Novalja. Takže kam v Chorvatsku? Apartmány blízko moře a blízko pláží, o to je největší zájem.

Apartmány Chorvatsko na letecké fotografii

Důležitá je ale také poloha domu a jeho okolí. Umístění domu a apartmánu na chorvatském pobřeží nejlépe zjistíte z letecké fotografie. Proto na webu www.novalja.cz stále doplňujeme letecké fotografie letovisek, s označením apartmánových domů, které nabízíme. Přesně uvidíte, jak daleko je pláž a jestli je dům blízko centra letoviska nebo na kraji. Lépe si pak můžete vybrat apartmán v Chorvatsku podle toho, jestli hledáte klidnou dovolenou nebo upřednostňujete centrum letoviska.

Výběr apartmánu v Chorvatsku podle okolí

Navštěvujete rádi národní parky? Líbí se Vám lodní výlety? Najděte si tedy svůj apartmán v Chorvatsku také podle tohoto hlediska. Prohlédněte si na našem webu fotografie chorvatských národních parků, ostrovů Chorvatska, zajímavostí Chorvatska, chorvatských památek UNESCO a nabídku lodních výletů.

Apartmány Chorvatsko podle pláže

V Chorvatsku jsou pláže písečné, písčitooblázkové (směs písku a oblázků), pláže s drobnými i většími oblázky. Většina Chorvatského pobřeží má pláže přírodní, kamenité a skalnaté. V takových místech bývají vybudovaná betonová nebo kameny obložená mola. Každý druh pláže má své přednosti. Záleží tedy na Vás, na jakém místě si svůj apartmán v Chorvatsku objednáte. Vyberte si apartmány v Chorvatsku podle fotek pláží na stránce pláže Chorvatsko.