Kontakt: Cestovní kancelář Novalja

Kontakt

Cestovní kancelář Novalja s.r.o.


Cestovní kancelář Novalja s.r.o.

Křížová 96/18
603 00 Brno
Česká republika

Telefon: +420 542 221 714
Mobil: +420 739 801 311
Fax: +420 542 210 437


Pracovní doba
Po-pá 8.30 – 16.00 hod.

info@novalja.cz

www.novalja.cz
www.novalja.sk

Kde nás najdete

Vchod přes průjezd (vždy je půlka otevřená), vlevo po schodech do prvního patra dle cedulek.

Nahoře u dveří si na nás zazvoňte.


Zvětšit mapu

Pokud jste rozhodnuti vycestovat za hranice všedních dnů a nevíte jak začít, je ideálním řešením navštívit jednu z mnoha cestovních kanceláří, které nabízejí poznávací i pobytové zájezdy nejen do Chorvatska.

Jednou z cestovních kanceláří pro Chorvatsko je cestovní kancelář Novalja se sídlem v Brně. Cestovní kancelář Novalja splňuje všechny předpoklady a požadavky, které si v současné době klient klade.

V prvé řadě se brněnská cestovní kancelář Novalja může pochlubit úspěšnou historií a „know how“ v oblasti cestovního ruchu, protože nabízí ubytování ve vybraných apartmánech v Chorvatsku již od roku 1999. Cestovní kancelář Novalja nabízí v rámci své nabídky pobyty a pobytové zájezdy v Chorvatsku, týdenní okružní plavby lodí po moři a cykloplavby v Chorvatsku. I v roce 2024 nabízí svým klientům pomocnou ruku k vytvoření ideální letní dovolené na chorvatském pobřeží.

Cestovní kancelář Novalja má na své straně odborníky na zahraniční turistiku a cestovní ruch, kteří celoročně vybírají vhodná letoviska a apartmány v Chorvatsku. Klient si pak může v klidu kanceláře nebo domova vytvořit představu o tom, co ho v zahraničí čeká. Nejjasnější představu obvykle klienti získávají pomocí mnoha fotografií apartmánů, letovisek i národních parků Chorvatska, které jsou skutečné a pravdivé. CK Novalja totiž nepoužívá obecné fotografie typu „ilustrační foto“, které často matou klienta a neodpovídají skutečnosti. Přehled o nabízeném ubytování můžete získat prostřednictvím webových stránek cestovní kanceláře Novalja. Můžete si objednat přesně ten apartmán, který si podle fotografií interiéru vyberete.

Pojištění cestovní kanceláře je samozřejmostí a v rámci České republiky toto pojištění nařizuje i zákon. Cestovní kancelář Novalja splňuje tuto zákonnou povinnost a je pojištěna u renomované společnosti Generali.

Cestovní kancelář Novalja nabízí klientům cestovní pojištění ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa.